Kredi Çıkartılır

Kefilsiz Sadece Komisyonlu Senetle Kredi Verenler

Bankalardan kredi alma sürecinde sıkıntı yaşayan kişiler için bankalar haricinde kredi veren yerler mevcut olmakla beraber bu şekilde hizmet veren yerlerin işleyiş şekli genel çerçevede kefil talep etmeksizin yalnızca senet karşılığında kredi vererek gerçekleşmektedir. Bu yöntem hali hazırda bankalar ile arası iyi olmayan kişiler için oldukça kullanışlı olmakta, kefil şartı olmaksızın kredi verdikleri için de sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu şekilde hizmet veren yerlerin en büyük avantajı senet karşılığında kredi veren yerler olması ve alınan bu kredinin de taksit taksit ödenme olanağının bulunmasıdır. Yaptıkları bu hizmetlerin karşılığı olarak senetler üzerinden komisyon alan firmaların sundukları tüm hizmetler ise son derece yasal süreçlere tabii olmakta, tefecilik işleri ile benzeyen bir sürece sahip olmaları nedeni ile bazı kimseler bu tarz firmalardan uzak dursalar da verilmekte olan hizmetin tefecilikle alakası olmayıp hiçbir illegal işlem de mevzu bahis olmamaktadır.

Söz konusu olan özellikler dahilinde hizmet veren yerlere örnek vermemiz gerekir ise en sık tercih edilenleri aşağıda listelendiği gibidir:

 1. bizkredinizicekelim.net
 2. senetlekredi.org

Listede adı geçmekte olan tüm yerler bankalardan kredi alma sürecinde sıkıntı yaşayan kişilere çözüm sunmak amacı ile verdiği hizmeti şu süreçler dahilinde gerçekleştirmektedir:

 1. Bizim adımıza bankalara kredi alma talebinde bulunmak,
 2. Bankalardan gelen onay üzerine söz konusu kredi dahilinde elde edilen parayı tahsil etmek,
 3. Bu parayı senetlere bağlamak sureti ile hizmet verdikleri kişiye borç olarak vermek,
 4. Söz konusu senetler üzerinden belli oranlarda komisyonlar almak sureti ile firmanın karını da tahsil etmektir.

Tüm bu süreç dahilinde para sıkıntılarını çözmekte olan kişilerin aldıkları hizmet bankalardan alına süreç ile benzerlik göstermekte olup, yasalara uygunluk açısından da hiçbir sıkıntılı işlem söz konusu olmamakta ve oldukça fazla sayıda kişi bu süreçten faydalanarak para sıkıntısını giderme yolunu seçmektedir.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Sabit Telefon Hattına Kredi Çekmek

Sabit Telefon Hattına Kredi Çekmek

Bankaların kredi vermek için bekledikleri şartların giderek artmasıyla, kredi notu düşük bireyler başka şekilde nakit...

Tefeciler Nerede Bulunur?

Tefeciler Nerede Bulunur?

Nakit para ihtiyacı duymakta olan kişilere yüksek faiz tutarları ile ödünç para verilmesi işlemine “tefecilik...

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Altın aldı başını gidiyor! Günümüz şartlarında altın alımı oldukça zorlaşıyor. Altın fiyatlarındaki yükseliş hiç duraksız...

Acil Borç Ödeme Duası

Acil Borç Ödeme Duası

Neredeyse hepimizin büyük bir sorunudur borçlar. Bütçemize zararı olmaz diye düşünerek taksitle aldığımız eşyalar, öderim...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Adnan dedi ki:

  Kredi kullanmak istiyorum

 2. yasar dedi ki:

  acil 3000 lira ıhtıyacım var yardımcı olur musunuz

Yukarı