Kredi Çıkartılır

Mersin’de Borç Para Veren Tefeciler

Mersin’de oturuyor ve para sıkıntısı yaşıyorsanız bu sorunun üstesinden gelebilmek için tefecilerden borç para alabilirsiniz. Bankalardan kredi notundan dolayı kredi alamayan kişilerin nakit problemleri bazı durumlarda çözülemeyen bir hal alabilir. Bu durumda tanıdıklardan veya çevreden borç para almaya çalışılır. Ancak bu durum da kesin ve istenen çözümü üretemeyebilir. Böyle durumlarda yapılması gereken işlemlerin başında borç para veren yerlerden senetle veya komisyonla kredi almaktadır. Bu kredi işlemlerinin yapılabilmesi için öncelikli olarak Mersin’de yaşayan ve para veren tefeciler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Tefecilerin faaliyet alanlarının başında kredi vermek gelmektedir. Kredi veren kişiler ilk olarak sizin ne kadar paraya ihtiyaç duyduğunuzu hesap eder. Daha sonraki aşamada da alınacak olan kredileri ödeme gücüne sahip olup olmadığınız öğrenilmeye çalışılır.

Mersindeki Tefeciler

senetle borç

senetle borç

Tefecilerden borç para alırken de tıpkı bankalara kredi başvurusu yapıyormuş gibi önceden bir kredi hesaplama veya bütçe durumunu gözden geçirme gerekmektedir. Kredi durumlarının gözden geçirilmesinden sonra yapılacak olan diğer bir işlem tefeciler ile birebir görüşme yapmaktır. Yapılan bu görüşme sonucunda alınmak istenen miktar ile ilgili bir ödeme planı çıkartılır. Bu ödeme planlarında yer alan genel durum, faiz oranları ve taksit veya senet ile yapılan işlemleri kapsamaktadır. Bazı kişiler senetle bazı kişiler de komisyonla para almayı tercih etmektedir.

Komisyonla Kredi Veren Tefeciler Mersin

Aslında iki durum birbirinden çok ufak değişiklikler ile ayrılmaktadır. Bu değişikliklerin yapılması için genelde maddi durumların gözden geçirilmesi gerekmektedir. Senetle alınan borç para veya kredilerde belirli ve uzun vadeli bir ödeme planı hazırlanır. Her ay bu borçlar ödenir ve daha sonra yapılan ödeme karşılığında o ayın senedi alınır. Diğer komisyonla borç para veya kredi almada ise ilk olarak para aracı kurum tarafından sizlere teslim edilir. Sonra siz sadece komisyon ücreti ödersiniz ve başka para vermezsiniz. Mersin’de oturan ve nakit para konusunda çok ciddi sorun yaşayan kişiler için kredi alma yöntemlerinden birisi de budur. Siz de iletişim kurarak hemen aynı gün içerisinde paranızı güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Sabit Telefon Hattına Kredi Çekmek

Sabit Telefon Hattına Kredi Çekmek

Bankaların kredi vermek için bekledikleri şartların giderek artmasıyla, kredi notu düşük bireyler başka şekilde nakit...

Tefeciler Nerede Bulunur?

Tefeciler Nerede Bulunur?

Nakit para ihtiyacı duymakta olan kişilere yüksek faiz tutarları ile ödünç para verilmesi işlemine “tefecilik...

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Altın aldı başını gidiyor! Günümüz şartlarında altın alımı oldukça zorlaşıyor. Altın fiyatlarındaki yükseliş hiç duraksız...

Acil Borç Ödeme Duası

Acil Borç Ödeme Duası

Neredeyse hepimizin büyük bir sorunudur borçlar. Bütçemize zararı olmaz diye düşünerek taksitle aldığımız eşyalar, öderim...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Yadigar dedi ki:

  Nasıl ulaşabilirim senetle kredi almak istiyorum

 2. tolga dedi ki:

  Ben THY de 12 senedir görev yapan biriyim. Eşim ise rent a car işiyle uğraşıyor. Yaklaşık 1 seneyi aşkın zaman önce işimizi geliştirmek için krediler çektim. Fakat bazı talihsizlikler vs. Yüzünden ödemelerimiz aksadı. Bu bir zaman sonra karmaşıklığı sebep oldu ve ödeyememeye başladık.

  Şimdi avukatlık ve icralık olduğumuz için nakit para bulamıyoruz. Şu an her şeyi yoluna koymaya başladık. Rent a car da, işlerin yoğun olduğu yaz sezonuna daha etkin girebilmek, çarkı tıkayan ve acilen verilmesi gereken borçlardan kurtulabilmek, böylelikle ödememiz gereken borçlarımızı düzene sokmak için acilen 20000 krediye ihtiyacımız var. Fakat elimizde ön peşinatımız maalesef yok.
  Nasıl bir yol çizebiliriz. Ya da bir çözüm bulabilir miyiz.? Bize cevap verirseniz çok sevineceğim..

 3. mustaga dedi ki:

  Acil benim 22000 krediye ihtiyacım var. Nedeni ise bir bankaya borcum var 7000 TL ye kapatıyorlar kampanyadan dolayı onu ödemem gerekmekte. Diğeri de 13000 eski çalıştığım firmamda senetlerim var onları ödemem gerekiyor. Aylık 900 TL ödüyorum biraz zorlanıyorum. Aylık 750 -800 ödeyebilecek şekilde benim 22000 TL nakite ihtiyacım var. Evliyim bu durumdan dolayı boşanmak üzereyim 20 aylık ta bir evladım var. Çok zor durumdayım nasıl yardımcı olabilir siniz bana acaba.

 4. Ali dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var 6000 TL kara listede yer aldığım için kredi kullanamıyorum öğretmenim yardımcı olursanız mesajınızı bekliyorum

 5. Selçuk dedi ki:

  Acil 10.000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim Mersin’de yaşıyorum

Yukarı